uvod

Výhodný licenční program pro školy

Aplikaci si můžete vyzkoušet na svém mobilním telefonu. Zdarma a nezávazně Vám zašleme kód na vyzkoušení celé aplikace.

Žádám o kód na vyzkoušení zdarma

Proč si myslíme, že Testy z češtiny mohou být užitečné právě pro Vás?

  • Aplikace je v atraktivní formě pro děti
  • Je přístupná, srozumitelná a vždy po ruce na mobilním telefonu nebo tabletu
  • Je sestavena odborníky, zaměřena na procvičování obtížného učiva
  • Šetří čas, který je možné ve výuce vyplnit kreativněji a zábavněji
  • Automatizuje dětem rutinní látku a zlepšuje jejich dovednosti

Informace o aplikaci

Aplikace je zaměřena na procvičování klíčových témat v učivu češtiny pro 4. a 5. třídu ZŠ s přesahem do vyšších ročníků, ve kterých děti chybují často ještě u maturity. Je rozdělena do 15 přehledných tematických oblastí a obsahuje 70 různých testových úrovní. Celkem je v databázi přes 10 000 výrazů a jevů.

Navzdory obsáhlé databázi je poměrně snadné určit úroveň potřebnou k procvičování. Látka je pečlivě sestavena od jednoduššího ke složitějšímu a dítě při postupném zvyšování úrovní tak snadno zjistí, ve které začíná chybovat. Seřazením testových úrovní a výběrem vhodných výrazů dochází k maximálně efektivnímu využití času při učení. Motivace dětí k rutinnímu procvičování obecně nebývá moc velká, proto ji aplikace podporuje v podobě sbírání bodů, které děti mohou proměnit za zvířecí kamarády a další odměny.

Dalšími výhodami aplikace jsou možnost zasílat v pravidelném čase dítěti upozorňování. Aplikace také eviduje chyby a umožňuje jejich editaci. Sledování svých vlastních chyb bývá významným pomocníkem při učení. V nastavení aplikace je také možné zadat e-mail rodiče nebo učitele a ten pak v případě aktivity dítěte obdrží denní report o jeho úspěšnosti a počtu dokončených testů.

Odborná garance dat kvalifikovanými pedagogy

Stručný přehled testových oblastí

Podrobný přehled jednotlivých úrovní v testových oblastech naleznete zde

Návod k použití aplikace naleznete zde

Licenční program pro školy

Licenční program pro školy umožňuje nákup pro všechny žáky a učitele za výhodný měsíční paušál. Nákupem získáte sadu licenčních kódů pro všechny Vaše žáky a pedagogy. Ti si aplikaci na své telefony nainstalují podle jednoduchého návodu k instalaci. Nabízíme také možnost zaškolení pedagogů, kde se dozvědí o možnostech aplikace k optimálnímu využívání pro výuku. Měsíční předplatné aplikace je možné kdykoli zrušit s výpovědní lhůtou ke konci běžného měsíce.

Ceník

licence pro celou školu 500 Kč měsíčně

Platba na fakturu

Pokud nám budete chtít cokoli sdělit, kontaktujte nás prosím na HARA.applications@gmail.com